Защо трябва да знаем социологическите проучвания? Замисляли ли сте се? Не е ли много по-нормално да проследим кампаниите, да направим своя избор след сериозен размисъл, да отидем да гласуваме и на следващия ден да видим кой какво печели. Защо трябва да знаем какви са...
Етикет: политология
След два часа ми предстои телевизионно участие на тема „Крайно десен ли си?“ във връзка с една публикация от последните дни в The European Conservative – „Заклеймяват ви като «КРАЙНО ДЕСНИ»? Това означава, че вероятно вършите нещо правилно“. По принцип не приемам себе си за ляв...
Ако не сте чели… „Раждането на българския консерватизъм” от Петър Николов-Зиков