„Каквото е било, пак ще бъде, и каквото се е правило, пак ще се прави – няма нищо ново под слънцето“ (Еклисиаст, 1:9) Непрекъснато повтаряме една и съща грешка – когато опитваме да си обясним случващото се в българската политика, се мъчим да...
Етикет: Александрия Окасио-Кортес
Мен, като прост гражданин и още по-прост (страничен) политически наблюдател, не може да не ме разстрои подозрението, че комунизмът се завръща в една от най-твърдите си и агресивни форми – данъци, експроприация, за идеологизацията да не говорим. Само концлагерите още ги няма. Засега. Но...