Нека перифразираме Хайтов и кажем: едно е за какво ще протестират хората, друго е дали ще победят, а вече трето и четвърто е какво ще стане, след като победят. Това е драмата на всяка революция. Дори и на Френската. Дори и на Октомврийската. Тръгваш...
Етикет: памет
Напоследък се чувствам толкова добре, че си играя с мисълта да призна, че се чувствам щастлив. Причината е неимоверно порасналия международен авторитет на нашата малка (макар че според мен не е толкова малка), но китна (макар че според мен не е и толкова китна)...